03 / 09 / 2015

Letošní kino bude ve stylu TRASH

Když jsme se s kiňáky před několika měsíci rozmýšleli, jakou hodnotou bychom chtěli letošnímu Freezu přispět, perly nekvalitní kinematografie byly pro nás okamžitou a přirozenou volbou. Proto jsme jako zastřešující téma pro letošní ročník zvolili TRASH. Coby příznivci freeganství si totiž myslíme, že i přebytky zábavního průmyslu by se měly vytahovat z koše.

Budeme vám servírovat filmy, které nejspíš nepochopíte (stejně jako my). Ale rozhodně si z kina odnesete velmi silné zážitky. Slibujeme vám, že kdykoli tam zabloudíte, budete mít oči navrch hlavy a nejspíš už se vám ani nebude chtít zpátky mezi hudební stage. Ale to nevadí, protože i u nás bude bar/kavárna, kde se můžete soustavně občerstvovat až do omrzení.

A až bude hodina natolik pokročilá, že už nikdo nebude schopen zaostřit na plátno (obvykle kolem třetí ranní), čeká vás naše legendární tradiční videodiskotéka! A jelikož jsme letos při výběru filmů i konceptu výzdoby hodně zabředávali do devadesátek, můžete se těšit na všechny oblíbené hity vašeho mládí.

Abyste ale neřekli, že je náš program moc kýčovitý a neuvědomělý, vězte, že během sobotního odpoledne proběhne i pásmo českých dokumentů s debatou s několika tvůrci. A každé ráno filmy pro děti v režii dětského koutku.

Takže se na vás těšíme na stejném místě jako posledně, sto metrů od vstupu nalevo :)