Kdy:

11-13/9/2015

Kde:

Libušín – GPS 50°9'49.806"N 14°1'42.420"E / Postprůmyslová oblast uhelného dolu - 30km od Prahy

Jak se na festival dostat?

Autem – Při cestě z Prahy jeďte rychlostní komunikaci E48, exit 25 Slaný, Smečno. Projeďte po hlavní silnici obcí Kačice. Asi 2 km za obcí odbočte vpravo na Kladno, Libušín. Po příjezdu do obce Důl Libušín odbočte vlevo na Libušín a jste v cíli. Pokud na místo přijíždíte z Karlových Varů, sjeďte na Nové Strašecí, exit 25 je v tomto směru uzavřen.

Parkování v blízkosti areálu je zdarma, nicméně kapacita parkoviště je velmi omezená. Z tohoto důvodu vám doporučujeme spolujízdu. Ideální verze je taková, kdy je vaše auto plně obsazené.

Spolujízdu lze domluvit přes naši FB událost.

Autobusem – Z Prahy do Libušína jede několik autobusových spojů za den (ze zastávky poblíž metra Veleslavín). Nejbližší zastávkou u festivalu je “Libušín, Důl Kladno”. Pokud si cestu na Freeze chcete zpestřit krátkou procházkou, vystupte na zastávce  “Libušín, náměstí”.

Detailní informace o spojení najdete zde: http://jizdnirady.idnes.cz/autobusy/spojeni/

Vstupné

Vstupné na všechny tři dny festivalu (pátek 16 h - neděle): CZK 300,00. Od soboty od 16 h je zvýhodněné vstupné: CZK 200,00.

Vstupenky lze zakoupit pouze na místě.

Děti do 16 let ZDARMA v doprovodu rodičů. Psům vstup povolen, nicméně budeme radši, když své miláčky necháte doma a ušetříte je nadměrnému hluku.

V ceně vstupenky je parkovné a možnost volného stanování.

Freezefest je jeden z mála festivalů, který není financován žádnou korporátní společností, ale pouze z příjmů v rámci festivalu samotného.

Spaní

Přímo v areálu festivalu bude vyhrazen prostor pro volné stanování. Další možností je pak přespání v autě na parkovišti poblíž areálu. Upozorňujeme, že z důvodu omezené velikosti je vjezd do areálu povolen pouze organizátorům! Nezapomeňte si s sebou na spaní vzít teplé spodní prádlo, noci na Freezu bývají chladné:)

Sanitární zařízení

V areálu festivalu bude k dispozici dostatečné množství toalet a pitné vody. S teplou sprchou však nepočítejte!

Bezpečnost

Festival je pořádán v zajímavé, ale nebezpečné lokalitě. Zbytečným zraněním předejdete tím, že se nebudete vydávat na zamezená místa a budete ostražití. Pokud se rozhodnete s sebou vzít psa či jiné zvíře, dávejte pozor i na ně. V areálu platí zákaz rozdělávání ohňů, kvůli uhelnému podloží.

Bezpečnost se řídí základním desaterem pravidel Freezefestu!

Odpadky

Prosíme všechny, aby si po sobě před svým odjezdem uklidili kolem svých stanů a aut. Hodně nám tím usnadníte práci. Blízko hlavního vchodu bude přistaven kontejner, kam můžete veškerý bordel naházet a na kterém budou také v případě potřeby viset pytle na odpadky, abychom zas my usnadnili práci vám.

Děti

Děti jsou velmi vítanými návštěvníky. Freezefest pro děti připravil dětský koutek. Přes den se zde budou moc Vaše děti zúčastnit různých her, workshopů a dalších aktivit.